Mathematics
JessieBess
12

I need help with #14, #16, and #18

+1
(2) Answers
Anelesxo

U need to divided I believe for number 14

lildillie

#14 equals $10.60/$10.58 #16 equals $8.16/8.20 and #18 can be John was buying avacados. 3 avacados are $6.18. about how much does one avacado cost? It cost about $2.06/2.10

Add answer